Wynajem namiotów

Klimatyzacja do namiotu

Imprezy jednorazowe, takie jak targi, pokazy, spotkania, uroczystości religijne, wystawy itp. Często odbywają się w miejscach, w których szybko rośnie upał. Do tego dochodzi liczba uczestników i ryzyko osiągnięcia niewygodnej temperatury, aby cieszyć się imprezą. Aby Twoi goście mogli w pełni skorzystać z wydarzenia, Duer jest do Twojej dyspozycji, aby zapewnić Ci wynajem tymczasowego sprzętu klimatyzacyjnego dostosowanego do Twojej sytuacji.

 

NASZE DOŚWIADCZENIE

Z natury targi i inne imprezy odbywają się ad hoc i często odbywają się w miejscach, które nie mają stałej klimatyzacji lub ogrzewania. Namioty imprezowe i inne tymczasowe konstrukcje, takie jak stodoły, hangary, sale imprezowe itp. Są podatne na ekstremalne temperatury na zewnątrz.

Bez względu na rodzaj wydarzenia, liczbę uczestników czy lokalizację, znajdziemy odpowiednie rozwiązanie dla Twojej sytuacji.Nasza szeroka gama klimatyzatorów oferuje szeroki wybór z możliwością dostawy i montażu w ciągu kilku godzin od wezwania w nagłych wypadkach i po bardzo konkurencyjnej cenie.

 

TARGI

Targi, kongresy, seminaria i inne tego typu imprezy charakteryzują się generalnie wysoką jakością. Każdy wystawca dba o to, by jego stoisko było idealne, prelegenci dbają o to, aby jego interwencje były jak najlepsze dla publiczności, a organizatorzy zarządzają całym wydarzeniem tak, aby wszyscy uczestnicy byli zadowoleni. Organizacja takiego wydarzenia jest złożona i obejmuje zarządzanie wystawcami, różnymi pracownikami miejsca, ale także zwiedzającymi i wiele innych rzeczy… Jedna z rzeczy, o które nie chcesz się martwić, w więcej z nich to temperatura tego miejsca. A jednak, jeśli w różnych pomieszczeniach będzie za gorąco lub za zimno, masz pewność, że uczestnicy będą narzekać i nie będą mieli dobrej pamięci.

Na szczęście istnieje prosty sposób na zapewnienie komfortowej temperatury. Możesz na nas liczyć, że dostarczymy wydajne, dyskretne i wydajne klimatyzatory, które będą dostępne od ręki na wybrany przez Ciebie okres wynajmu.

Na imprezy lokalne lub ogólnopolskie, od prostego klimatyzatora przenośnego do kilkudziesięciu jednostek, a nawet wyrafinowanych agregatów chłodniczych, mamy teraz odpowiedni sprzęt w najlepszej cenie. Zadzwoń do nas, a jeden z naszych ekspertów z przyjemnością odpowie na Twoje pytania i pomoże uniknąć zagrożeń związanych z temperaturą.

 

IMPREZY I POKAZY

Z pewnością masz tylko jedną szansę na zrealizowanie tego wyjątkowego i niezapomnianego wydarzenia (urodziny, wesele, uroczystość religijna, przedstawienie…). Wybór miejsca jest ważny, zaplanowanie dnia jest drobiazgowe i chcemy, aby był idealny. Przeglądamy wiele elementów, takich jak menu, lista gości, rozrywka itp., Ale często zapominamy, że jeśli temperatura nie jest odpowiednia, może to zepsuć ten wyjątkowy moment. Większość Twoich gości będzie pamiętać, że było za gorąco lub za zimno, a jeszcze mniej o oryginalnym menu, wystroju i wysiłku, jaki włożyłeś, aby ten dzień był niezapomniany.

Z tego powodu jesteśmy teraz uprzywilejowanym rozmówcą organizatorów wydarzeń. Nasi eksperci z przyjemnością doradzą Ci w zakresie liczby potrzebnych klimatyzatorów, lokalizacji i typu urządzenia odpowiedniego dla lokalizacji oraz różnych ograniczeń bezpieczeństwa. Wszystkie nasze jednostki są energooszczędne i przyjazne dla środowiska.